top of page

 

Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci w realizacji Twoich celów związanych z ochroną środowiska, społecznej odpowiedzialności biznesu, dobrych praktyk zarządzania, optymalizacji procesów biznesowych.

ESG to coraz ważniejsza kwestia dla wielu firm i inwestorów na całym świecie. Dzięki naszej pomocy będziesz mógł spełnić wymagania rynkowe i wyróżnić się na tle konkurencji.

Pomożemy Ci w opracowaniu strategii ESG, która będzie odpowiadała potrzebom Twojej firmy.

Nasze usługi obejmują m.in. audyty i ocenę ryzyka związanego z ESG, opracowanie polityki i procedur ESG, szkolenia dla pracowników, wdrażanie i monitorowanie działań oraz wykorzystanie wiedzy płynącej z raportów ESG.

Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Ci na osiągnięcie sukcesu.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy nasze możliwości. Razem z nami zrealizujesz swoje cele związane z ochroną środowiska i społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Administratorem danych osobowych otrzymywanych za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz przetwarzanych w związku z  udzielanymi odpowiedziami jest Silesian Catalysts Sp. z o.o. i Partner S.K.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Stabłowicka 147. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych, w tym celów przetwarzania i praw osób fizycznych, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności

bottom of page